Galapágy – poznávací plavby se spaním na lodi

Nejlepší možností, jak poznat během vašeho zájezdu na Galapágy co nejvíce ostrovů a neztrácet zbytečně čas přesuny je plavba souostrovím na jachtě se spaním na lodi. Pokud si vyberete tuto možnost, budete žít několik dní na lodi. Loď bude vaším domovem, dopravou, restaurací … Bude vaší plně vybavenou základnou a připravena vzít vás na návštěvy různých míst v galapážském souostroví.

Pokud byste raději během vašeho pobytu na Galapágách spali na ostrovech, přečtěte si článek Galapágy – poznávání se spaním na ostrově.

Jachta Bonita

Jachta Bonita je skvělou volbou mezi jachtami střední cenové kategorie s výborným poměrem cena/výkon. Tato jachta byla nedávno kompletně zrekonstruována, takže nabízí velmi dobrý komfort. Současně nabízí tři různé plavební programy po různých ostrovech za atraktivní cenu. Každý si může vybrat ten svůj ideální program a nebo i jejich kombinaci, pokud chcete z Galapág vidět co nejvíce.

Kajuty

Celková kapacita jachty je 16 osob + 1 průvodce a 8 členů posádky.

K dispozici jsou tři druhy kajut (dvoulůžkové double, dvoulůžkové twin a třílůžkové). Každá kajuta má vlastní koupelnu, studenou/teplou vodu, sprchový gel a mýdlo, klimatizaci, telefon pro vnitřní komunikaci na palubě a reproduktor pro hlášení kapitána a obsluhy.

Společenský prostor s jídelnou a barem

Na jachtě najdete na hlavní palubě společenský prostor pro setkání s ostatními turisty propojený s jídelnou a barem s různými koktejly a nealkoholickými nápoji. Panoramatická okna nabízí výhled po okolí. K dispozici jsou i tematické knihy, deskové hry a multimediální knihovna.

Šéfkuchař je zkušený profesionál, který připraví chutná tradiční místní i mezinárodní jídla. Při přípravě všech jídel jsou dodrženy nejpřísnější hygienické protokoly. Všechny plavby nabízejí i veganské a vegetariánské stravování.

Během plavby si můžete vychutnat různé nápoje včetně místních a mezinárodních vín, stejně jako všechny druhy koktejlů a piv. Všechny nápoje jsou za příplatek.

Horní „sluneční“ paluba

Horní „sluneční“ paluba je otevřená oblast, ze které můžete obdivovat okolní přírodu každou v každém okamžiku své cesty. Najdete zde pohodlná lehátka a sedačky, na kterých relaxovat a využívat slunce a dechberoucí výhledy.

Standardní plavební itineráře

Itinerář A – 7 dní (západní okruh)

V rámci této plavby navštívíte ostrovy Santa Cruz, Santiago, Isabela a Ferdinanda.

Denní itinerář
Denní itinerář A – 7 dní (západní okruh)
Itinerář A - 5 dní (západní okruh)
Grafické znázornění itineráře A – 7 dní (západní okruh)

Níže se můžete podívat na video s anglickým komentářem, které vám v necelých pěti minutách přiblíží zážitky, které vás čekají na této plavbě.

Itinerář B – 5 dní (jižní okruh)

V rámci této plavby navštívíte ostrovy Santa Cruz, Floreana, Española a San Cristobal.

Denní itinerář B - 5 dní (jižní okruh)
Denní itinerář B – 5 dní (jižní okruh)
Grafické znázornění itineráře B - 5 dní (jižní okruh)
Grafické znázornění itineráře B – 5 dní (jižní okruh)

Níže se můžete podívat na video s anglickým komentářem, které vám v necelých čtyřech minutách přiblíží zážitky, které vás čekají na této plavbě.

Itinerář C – 5 dní (severní okruh)

V rámci této plavby navštívíte ostrovy Plazas, Santa Cruz, Genovesa, Santiago, Bartolome a North Seymour.

Itineráře C – 5 dní (severní okruh)
Itineráře C – 5 dní (severní okruh)
Grafické znázornění itineráře C - 5 dní (severní okruh)
Grafické znázornění itineráře C – 5 dní (severní okruh)

Níže se můžete podívat na video s anglickým komentářem, které vám v necelých třech minutách přiblíží zážitky, které vás čekají na této plavbě.