Proč s námi?

15 let zkušeností

Jsme doma v Ekvádoru, známe jej dokonale a už od roku 2008 pomáháme našim klientům z celého světa plnit si své sny o exotické dovolené a objevovat ta nejkrásnější místa naší země.

Ještě předtím, než za námi přijedete do Ekvádoru, vám pomůžeme si vybrat na cestu to správně vybavení a dobře se připravit.

Zájezdy na míru

Využili jsme svoje zkušenosti a sestavili jsme pro vás řadu vyzkoušených a osvědčených standardních itinerářů.

Také ale chápeme, že každý má trochu jiné představy o dokonalé dovolené. Proto vám vždy přizpůsobíme naše itineráře vašim potřebám, přáním a rozpočtu.

Nabídneme vám takový komfort a cenovou hladinu ubytování, jachet a dalších služeb, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Dostupné ceny

Klademe důraz na efektivitu toho co děláme. Dobrá organizace práce a dlouhodobé vztahy s našimi dodavateli nám umožňují nabídnout výborný poměr kvality a ceny.

Když si objednáte váš pobyt v Ekvádoru bez zprostředkovatelů přímo od nás, ekvádorské cestovní kanceláře, získáte prověřené služby a ušetříte.

Vlastníme hezké a stylové ubytovací zařízení Hostería Papagayo, které vám tak můžeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.

S námi se navíc nemusíte obávat velkých záloh, které by vám propadly, v případě, že byste na vaši dovolenou nemohli odjet z nějakých neočekávaných důvodů. Na rozdíl od jiných kanceláří, vyžadujících běžně 30-50% ceny dlouhou dobu předem, nám většinou stačí záloha 15-20%. Přesná výše zálohy závisí na konkrétním programu a zahrnutých službách. Můžete ji zaplatit převodem v USD na účet uvedený v zálohové faktuře nebo kartou. Zbytek potom zaplatíte obvykle až 30 dní před příjezdem do Ekvádoru, opět převodem nebo kartou.

Kompletní obchodní podmínky pro české a slovenské klienty naleznete zde.

Naši průvodci v horách a na Galapágách

Všichni naši průvodci jsou specializovaní buď na treky v horách nebo na Galapágy. Mají za sebou teoretickou přípravu ukončenou náročnými zkouškami i řadu let praxe. Jsou to lidé, kterým stoprocentně věříme, a kterým i vy můžete důvěřovat, že vám zajistí nezapomenutelnou a bezpečně strávenou dovolenou. Před každým trekem nebo výletem se s vámi naši průvodci setkají, poskytnou vám podrobné organizační a bezpečnostní informace, dohodnou s vámi podrobný itinerář, zkontrolují vaše vybavení a zodpoví jakékoliv last-minute dotazy. Vy tak budete vědět, že na vás během pobytu v Ekvádoru nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Recenze

Zajímá vás, co o nás napsali naši zákazníci o tom, jak proběhla jejich dovolená v Ekvádoru s Gulliver Expeditions? Můžete se podívat na recenze na cestovatelském portálu Trip Advisor. Jsme rádi, že s námi byli všichni naši zákazníci z celého světa, včetně České republiky, v minulosti velmi spokojení a dali nám hodnocení 4,5 z 5 možných. Děkujeme a i nadále budeme dělat vše pro to, abychom naplnili očekávání zákazníků a ti se k nám rádi vraceli!

Dovolená nejen v Ekvádoru

Máme kanceláře ve 3 zemích. Naše centrála sídlí v Quitu v Ekvádoru a další kanceláře máme v Peru a Bolívii. To nám umožňuje nabízet dokonale sestavené a cenově dostupné služby ve všech těchto zemích. Také jsme vám během vašeho pobytu ve všech těchto zemích stále nablízku a připraveni pomoci.