Hostería Papagayo Cotopaxi

Hostería Papagayo Cotopaxi se nachází pouhých 45 minut jižně od města Quito, velmi blízko města Machachi.

Je výbornou základnou pro výstup na Cotopaxi a další vulkány v okolí, například El Corazón, Illinizas, Ruminahui, Pasochoa a také výlet k jezeru Quilotoa.

Aktivity a vybavení

Nabízí stylové ubytování venkovského typu, ale přitom komfortní, a také kvalitní organickou stravu.

Hosté zde mohou provozovat různé aktivity, včetně jízdy na koni, vyjížďky na kole, kurzů vaření, jógy, návštěvy vyhlášených místních pěstíren květin, nebo si prostě jen užívat okolní krásnou přírodu a odpočívat po svých aktivitách ve vířivce, v sauně, nebo na masážích.

V ubytování je k dispozici i kvalitní internet a příjemné vnitřní a venkovní společné prostory, kde si můžete vyřídit například svoje pracovní i soukromé emaily, přečíst oblíbenou knížku nebo se pobavit s přáteli a jinými hosty.

Ubytování

K dispozici jsou pokoje různých kategorií za různé ceny:

  • Standard (Carolina, Mariscal, Sucre, Isabel)
  • Superior (Duquesa, Marquesa, Corona)
  • Apartmán (Bolívar, Nostalgia, Libertad, Ternura)
  • Chatka (Felicia, Giralda, Esperanza)
  • Rodinná chata (Chalet)

Pokoje Standard

Carolina

Tento pokoj je vyzdoben jednoduchým ale příjemným způsobem. Má kapacitu 3 sosoby (manželskou postel s možností přistýlky) se stylovými zrcadly a postelovými lampami.

Mariscal

Tento pokoj má výhled na zahradní fontánu. Má kapacitu 3 osob (manželskou postel a jednolůžko), vlastní koupelnu, dřevěnou podlahu, topení, rádio, dřevěnou šatní skříň a klasické lampy.

Pokoje Superior

Sucre

Antonio José de Sucre byl velmi blízkým přítelem Simóna Bolívara, sdílel stejné ideály a několikrát bojoval proti španělům. Snil o vybudování „Velké Kolumbie“, kterou tvořilo především spojení Ekvádoru, Kolumbie, Peru, Venezuely a Bolívie. „Sucre“ byla reprezentativní symbolická měna Ekvádoru po mnoho let.

Tento pokoj má kapacitu dvě osoby (manželské dvoulůžko) a je pečlivě vyzdoben, má dřevěné podlahy, pěkný výhled do zahrady s bazénem, ​​klasickou dřevěnou šatní skříň a lampy.

Isabel

Isabel byla slavná žena z rodiny Antonia José de Sucre. Její původ byl španělský a belgický a i díky tomu získala kvalitní vzdělání. Navzdory skutečnosti, že její kořeny byly španělské, vždy bojovala za lidská práva. S trochou nadsázky můžeme říct, že každý detail tohoto pokoje odráží Isabelinu krásu, klid a eleganci.

Má kapacitu 2 osoby (dvoulůžko), krb, výhled do zahrady, vlastní koupelnu, topení, klasické zrcadlo, designové obrazy a útulnou atmosféru.

Duqueza

Vévodkyně z Alba María, byla také součástí revoluční historie Ekvádoru. Tato žena patřila do velmi vlivné a bohaté rodiny té doby. S Bolívarem se měla možnost setkat na rodinné oslavě v jeho domě, její manžel byl také voják, a proto se z nich stali velmi dobří přátelé. Pokoj Duqueza přijímá své hosty přátelsky, s velkými okny a jeho dekorace umožňuje hostům vychutnat si mimořádný výhled na bazén a do zahrady.

Má kapacitu 3 osoby (dvoulůžko a jednolůžko), šatní skříň, police a dřevěnou podlahu, klasické lampy vedle postele.

Marqueza

Pokoj Marqueza si své jméno vysloužil díky krásné ženě, která se zamilovala do Simóna Bolívara. Byla to velmi inteligentní žena, která mu pomáhala psát jeho slavné projevy. Jeho názor byl pro vojevůdce velmi důležitý, považoval jej za zásadní podporu. Tento pokoj byl vymalován žlutou barvou jako symbol inteligence, má velká okna, která vám umožní vychutnat si nádherný výhled do zahrady.

V Marqueze budete mít velký prostor, kapacitu 4 osoby (1 dvoulůžko a 1 patrovou postel), klasické lampy, skříň a dřevěnou podlahu.

Corona

Pokoj Corona (koruna) byl restaurován s elegancí, jak tomu bylo zvykem v koloniálních dobách v Latinské Americe. Toto světlé apartmá má krásný výhled do zahrady a na andské hory.

Má kapacitu 2 osoby (dvoulůžko), dřevěnou šatní skříň, psací stůl, vlastní koupelnu, topení, zrcadlo a klasické lampy.

Apartmány

Bolívar

Simón Bolívar hrál významnou roli v ekvádorské a jihoamerické historii. Je považován za jednoho z nejdůležitějších vůdců hnutí za nezávislost na Španělsku v Latinské Americe. Pokaždé, když navštívil Ekvádor, rád pobýval na tehdejších klasických haciendách.

Toto příjemné a prosvětlené apartmá má manželskou postel, dřevěnou podlahu, krb, okno s výhledem do zahrady, klasické dobové lampy, dřevěnou šatní skříň se zrcadlem a také relaxační vanu, kde si můžete odpočinout po celodenní turistice v horách.

Nostalgia

Nostalgia je jedním ze tří nejnovějších externích apartmánů v PapaGayo. Je využíván jako dvoulůžkový pokoj, ale pro rodiny lze přidat další lůžko. Je ideální pro rodiny s dětmi, které využívají čas k tomu, aby šly ven a užily si zahradu a venkovní prostory.

Libertad

Libertad je druhým ze tří nových venkovních apartmánů v PapaGayo. Tento pokoj je moderní a prostorný, ideální pro rodiny s dětmi. Má kapacitu 3 osoby (manželskou postel a jednolůžko) a prostornou koupelnu. Má topení a velké okno na hlavní terasu.

Ternura

Tento třetí z nových venkovních apartmánů pro dvě osoby je ideální pro páry, které mají rádi moderní a pohodlný styl. Pokoj má okno s výhledem na hlavní terasu. Má topení, vlastní koupelnu, prostor pro uložení kufrů a nádhernou manželskou postel.

Chatky

Felicia

Chatka Felicia je malá ale hezká a zařízená tak, abyste se cítili jako doma s výhledem na celý objekt a jeho zahrady.

Má kapacitu 4 osoby (s přistýlkou až 5), samostatnou ložnici s manželskou postelí a pohodlný obývací pokoj s rozkládacími pohovkami k odpočinku.

Giralda

Chatka je vybavena moderním nábytkem, má dvě ložnice s kapacitou 4 osoby (s přistýlkou 5). Jeden pokoj má patrovou postel s jednolůžky, druhý manželskou postel, plně vybavenou kuchyň a útulný pokoj s teplým krbem.

Z balkonu si budete moci vychutnat krásný výhled na hory, stromy a okolní vegetaci.

Esperanza

Chatka Esperanza vám poskytne veškeré pohodlí pro pobyt ve společnosti rodiny nebo přátel. Tato chata je obklopena přírodou, s výhledem na zeleň a místní domácí zvířata, který si zamilují nejen ti nejmenší.

Má kapacitu 4 osoby (s přistýlkou až 5), samostatnou ložnici s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj a rozkládací pohovky, kde můžete pohodlně relaxovat.

Rodinná chata Chalet

Velká rodinná chata se třemi pokoji pro až 6 osob, součástí je hala, jídelna a kuchyně a privátní vířivka.

Restaurace La Bolivia

Prostřednictvím naší kuchyně se seznámíte s historií Ekvádoru a jeho více než stoletou historií, vyprávěnou jeho zaměstnanci, kteří chtějí, aby rituál dobrého a kvalitního jídla byl i nadále přítomen u našeho stolu.